Меблеві плити: застосування — двері

Застосування меблевих плит досить широко. Не виняток і застосування їх у виробництві дверей, як внутрішніх (міжкімнатних), так і зовнішніх (броньованих).

Вибір дверей з меблевих плит дуже великий і рядовому покупцеві є з чого вибирати, не малу роль відіграють мдф кольору.

МДФ плити вважаються екологічно чистим матеріалом, оскільки являє собою деревостружечную плиту, у якій середня щільність.

Меблеві плити для виготовлення дверей мають свої особливості в технології. Меблеві літи МДФ, ДСП виготовляють із сухих деревних волокон, які обробляють різними складами. У своєму складі такі плити не містять смоли (формальдегід), що дуже важливо. Зв’язуючим матеріалом є лігнін, що має природне походження. Меблеві плити ДСП не відрізняються цією особливістю, тому для виробництва дверей вони не є екологічно чистим матеріалом і містять різні смоли.

Меблеві плити, які відібрані для виробництва дверей проходять всі лабораторні дослідження. Перевіряється їх міцність при згині, гранична міцність, розбухання, стійкість до вологи, шорсткість, температурний режим, стійкість до механічних дій і ін. показники. Як правило, меблеві плити МДФ, ДСП дуже широко використовують для виготовлення міжкімнатних дверей. Ці плити дуже стійкі до дії мікроорганізмів, тому безпечні для здоров’я.Так і за ціновими показниками двері з меблевих плит набагато дешевше, ніж двері з цілісних порід дерева (дуб, сосна, вільха, сосна та ін); близько 30-55% дешевше. В експлуатації двері з меблевих плит мають високі показники. Особливо високі показники у дверей, скомпонированних з меблевих плит МДФ та натурального дерева.

Як правило, меблеві плити для дверей мають товщину в 30-60 мм. Найбільш використовувані плити МДФ. Вони володіють безліччю квітів (мдф кольору), тому вибрати потрібний орнамент і колір для своїх дверей можна легко і швидко.

Після виготовлення меблеві плити (МДФ) покривають ПВХ плівкою різних кольорів і тонів. Така плівка забезпечує довговічність плити, з якої будуть виготовлені двері.

Двері меблевих плит мають деякі характеристики:

— безпечні; довговічні;

— стійкі до вологи;

— стійкі до механічних пошкоджень;

— велика колірна гамма мдф кольору;

— доступна ціна.

Крім міжкімнатних дверей застосування меблевих плит успішно і виготовлення броньованих дверей (декоративна накладка). Плівка ПВХ імітує колір і структуру різних порід дерева. Накладка МДФ надає дверям респектабельний вигляд, солідність і оригінальність.

Технологія виготовлення броньованих дверей з обробкою МДФ досить проста, але її впровадження можливе тільки в тому випадку, якщо обладнання сучасне, нове, хорошої якості і відмінною збірки. Технологія включає в себе кілька етапів.

1-й етап — нанесення на мдф (панель) фрезою вибраного зображення (орнаменту). Колір малюнка мдф (кольори) підбирає сам замовник із запропонованого каталогу.

2-й етап — на основу плити (панелі) наносять полімерну Плівку ПВХ вибраного кольору. Товщина панелі — до 16 мм. Готову накладку кріплять на полотно (плиту). Після закріплюють спеціальними саморезами таким чином, щоб МДФ накладка не була порушена.

Виробництво дверей включає виробництво спеціальних дверей для шаф. При цьому, як правило, використовують двосторонні плити. Вони представлені в декількох декоративних варіантах: під шкіру (натуральна шкіра крокодила, черепахи), шоколаду, бежевий, світло-коричневі.

Двері з меблевих плит (МДФ, ДСП) мають великий попит для покупців з обмеженим фінансовим запасом. Однак двері з меблевих плит потрібно берегти й виконувати правила по їх експлуатації:

— уникнення занадто високих перепадів температур;

— неможливість установки в приміщеннях з високим процентним відношенням вологості (понад 80%);

— неможливість застосування у догляді агресивних миючих засобів, розчинників, порошків;

— уникнення занадто великих механічних впливів.

Дотримання правил експлуатації дверей їх меблевих плит допоможе зберегти двері і залишити їх у хорошому, робочому стані.

На сьогоднішній день колірна гамма мдф кольору просто величезна. Вибирати потрібно, роблячи орієнтира на свої переваги і враховуючи інтер’єр, дизайн будинку.

Серед найбільш затребуваних мдф квітів виділяють: бук, вишня, вільха, донський горіх, італійський горіх, світлий горіх, темний горіх, міланський горіх, губернія, клен танзай, венге, Веллінгтон дуб, натуральний дуб, моренний дуб, бук баварія, баккара вишня, сакура вишня, вишня оксфорд, натуральний бук, паркетна бук, пастель груша, махонь, дерево тика, старе дерево, штрокс оливковий, толедо яблуня. Крім цих квітів, популярні і мдф кольору: алюмінію, перлів, адріатика, фісташка, софт рожевий та ін.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор