Меблеві плити: для чого застосовуються стінові панелі МДФ?

На сьогоднішній день найбільш дешевим, але при цьому якісним, способом поміняти інтер’єр кімнати є використання стінових панелей мдф для оформлення або підкреслення будь-яких родзинок дизайну. Незважаючи на те, що дерево завжди вважався універсальним матеріалом, зараз среднеплотное волокнисту покриття, або просто мдф, завдяки своїм характеристикам стало використовуватися в ремонті набагато частіше. Саме тому застосувати, приміром, у переплануванні стінові панелі мдф часто набагато вигідніше і зручніше, у порівнянні з іншими оздоблювальними матеріалами.

Для початку слід зазначити, що стінові панелі мдф обробляються шпоном під стати найбільш розповсюджених деревних порід, що наближає зовнішній вигляд даного обробного матеріалу до натурального дерева. Сама технологія створення панелей мдф являє собою пресування деревної пилу у вакуумі, при цьому не використовуються ні фенол, ні різні смоли. Звідси сміливо відзначимо той факт, що використовувати стінові панелі мдф можна в тих місцях, де необхідні умови підвищеної гігієни, наприклад, в дитячій.При виготовленні стінових панелей мдф часто застосовують нанесення шару меламіну і лаку, завдяки чому зносостійкість мдф панелей збільшується в кілька десятків разів.

Щоб зрозуміти сферу застосування стінових панелей, слід відзначити їх основні переваги. До головних достоїнств всіх стінових панелей сміливо можна віднести легкість і, власне, швидкість установки. На відміну від гіпсокартону або деревних полотен, дані панелі зможе змонтувати і аматор ремонту, так як при їх установці немає необхідності використовувати спеціальні інструменти: все, що знадобитися це степлер, бруски, цвяхи і, звичайно, самі панелі.Також до очевидних переваг відносять і універсальність застосування, адже за допомогою панелей мдф можна забезпечити не тільки відмінні гігієнічні характеристики, але і звукопоглинання разом з теплоізоляцією.

Якщо ж порівнювати стінові панелі мдф з пристойними шпалерами або фарбою, то за допомогою панелей існує можливість заощадити до двох разів більше коштів на кожному квадратному метрі. При цьому не варто забувати про легкість в догляді за стіновими панелями: практично будь-який миючий засіб, який не містить абразивних матеріалів або звичайна волога серветка можуть вимити мдф панель всього за пару хвилин, так як даний обробний матеріал чиститься без особливої праці.

До останніх важливим характеристикам відносять надійність і довговічність. Ці якості властиві даними панелі на основі мдф з-за того, що їх поверхня стійка до практично будь-яких механічних впливів.

Що ж стосується застосування стінових панелей на основі мдф, то такий обробний матеріал вигідно відрізняється від інших різних панелей відсутністю попередньої підготовки: необхідність вирівнювання стін, шпаклівка чи просто відпадають. Тому найчастіше стінові панелі мдф застосовують для приховування всіляких комунікацій проводів або труб. Подібні панелі мдф часто використовують і при поділі відрядного с/в на дві частини, так як при монтажі мдф панелей на каркас вони поділяються невеликий прошарком повітря, яка забезпечує шумо — і теплоізоляцію.

Широке застосування панелі на основі мдф знайшли і при переплануванні офісних приміщень: будувати стіни з гіпсокартону або цегли дорого, при цьому міцність стінових панелей ні чим не поступається багатьом будівельним матеріалам, що дозволяє розділяти одну кімнату на декілька частин.

Стінові панелі мдф застосовуються і для обробки стін, правда, для цього використовують спеціальні декоративні стінові панелі на основі мдф. На сьогоднішній день існує величезна колірна гамма декоративних панелей, великий арсенал фактури і різний зовнішній вигляд допоможуть зрадити кожній кімнаті надзвичайну родзинку, заощадивши час монтажу. Варто відзначити, що при вертикальному розташуванні стінових панелей мдф можна візуально розширити висоту приміщення, а при горизонтальному — принести в інтер’єр нотки інтриги.

Хотілося б відмітити і те, що з допомогою панелей мдф роблять своєрідні натяжні стелі, на яких легко розміщуються різноманітні освітлювальні прилади, а багато дизайнери рекомендують використовувати в декорі стінові панелі на основі мдф, тому що при необхідності демонтаж даного обробного матеріалу здійснюватися легко і без наявності професійного обладнання.

На закінчення додамо, що завдяки універсальності застосування, легкості в догляді і високої зносостійкості стінові панелі мдф можна застосовувати у всіх типах приміщень, при цьому помітно економлячи гроші. Тому, якщо ви вирішили кардинально змінити свій інтер’єр, не поспішайте купувати безліч будівельних матеріалів — багато питань ремонту, можливо, легко вирішити за наявності панелей мдф.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор