Ламіновані плити МДФ

МДФ ламіновані плити досить знамениті серед покупців і дилерів. Вони покриті пластиком, який імітує дерево різних видів і порід. Найбільш популярні броньовані двері з МДФ плит. МДФ ламінований використовується для обробки металевих дверей ексклюзивних моделей, тому цей матеріал дуже дорогий.

Декоративні МДФ плити виготовляються з пресованих відходів деревини в столярному виробництві. Вони обклеюються спеціальними плівками під імітацію натурального дерева. Як правило, їх купують на замовлення, тому як кожен виріб індивідуально. Оздоблення з МДФ виглядає солідно, тому і ціна на неї досить висока. Дозволити таку обробку можуть тільки заможні люди. Найдорожчими МДФ є ламіновані плити для броньованих дверей. Технологія виробництва цієї продукції складна та потребує певного часу. Якість фурнітури впливає на ціну самих дверей.

Ламінована плита МДФ має велику вагу, так як обробка її посилена металоконструкцією.

Крім виготовлення броньованих дверей з ламінованого МДФ, такі дорогі плити використовують у виготовленні інших видів меблів:

— кухонні меблі;

— меблі офісні;

— меблі корпусні;

— шафи різної складності;

— перегородки;

— виставкові стенди та інші столярні вироби

МДФ ламінований має різні профілі в плані перерізу торців, а також фрезерування і фільонку. Завдяки цим особливостям з цих плит можна виготовляти фасади з радіусної поверхнею.

Зустрічається МДФ фарбований. Гамма кольору його велика, проте монотонна і не має фільонок. Це дорою вид МДФ плити, він користується непоганим попитом, незважаючи на те, що покриття буває тільки матовим, перламутровим і глянсовим.

МДФ ламінований згідно з технічними характеристиками не має істотних відмінностей від цільно пресованого МДФ.Однак він дуже щільний, міцний і пружний. Дорогі види МДФ потрібно правильно транспортувати, захищати від вітру, дощу, снігових опадів, пошкоджень механічного впливу.

Зберігати МДФ ламінований необхідно в закритому відвідуванні, при середній температурі і вологості до 70%.

Товщина плити МДФ досягає 16 мм — 22 мм. Зустрічаються односторонні та дво сторонні плити. Найбільш дорогим вважають МДФ товщиною до 22 мм, білого кольору. Що стосується ламінованого МДФ двостороннього, то його застосовують для виготовлення стінок і спинок різної меблів.

В процесі виробництва МДФ плит застосовують карбитові смоли, які модифікуються меланіном. Завдяки цьому процесу емісія формальдегіду в смолі дуже низька. Це властивість дозволяє прирівняти такий дорогий МДФ до натуральній деревині.

Крім високої ціни, МДФ ламінований має наступні переваги над більш дешевою продукцією:

— зовнішній вигляд солідний, естетичний;

— фрезерування за бажанням замовника;

— можливість приховувати поверхню і покривати її лаком (односторонні плити);

— міцний, не стирається протягом багатьох років;

— теплопровідність на низькому рівні;

— світло, волого — і термостійкі;

— неможливо пошкодити засобами побутової хімії;

— не розшаровуватися, не тріщить (основа міцна), якщо температура вище норми

— гігієнічний зовнішній вигляд;

— біостійкий;

— високий рівень шумоізоляції;

— екологічно безпечні для навколишнього середовища і здоров’я людей;

— довговічна експлуатація (понад 20 років).

Такі характеристики ламінованих плит сприяють успішному виробництва броньованих дверей ексклюзивних моделей.Двері з МДФ плит ламінованих небажано встановлювати на вулиці, за винятком деяких видів дорогих виробів.Ламіновані МДФ плити для дверей мають велику вагу, так як обробка посилена металоконструкцією.

МДФ ламінований повністю виправдовує свою високу ціну. Вартість виробів з нього все ж таки нижче, ніж вартість виробів на основі натурального дерева. При цьому якісні характеристики схожі. Виробництво лакованого мдф можливо з будь-якого сировини деревини без істотної втрати якості. Структуру ламінованої плити однорідна. Ця особливість і є основою для встановлення ціни на даний товар. Звичайно, прирівнювати їх до плит з натуральних порід дерева в 100% відношенні не можна.Так, МДФ — це натуральні складові, але все ж мають в своєму складі фізико-хімічні речовини, шкідливі для здоров’я (норма їх не перевищує критичного показника). Використання різних смол — необхідний етап у виробництві, але небажаний для здоров’я людей навіть у незначній кількості.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор