Ламінована стільниця або стільниця зі штучного каменю

Важливо звернути особливо пильну увагу на матеріал, з якого виготовлена кухонна стільниця.На сьогоднішній день виробники, найчастіше пропонують увазі споживачів ламіновані стільниці і стільниці зі штучного каменю.

Завдяки помірній ціні, ламіновані стільниці особливо популярні у клієнтів.Матеріалом для їх виготовлення є дсп, покритий ламінованої плівкою.Ця плівка володіє підвищеною волого — і термічною стійкістю.Недолік навіть дорогих імпортних стільниць в тому, що потрапляння вологи через стики і шви на матеріал підстави стільниці, призводить до його збільшення.Щоб уникнути цього, бажано підбирати моделі з закругленими краями і повною відсутністю швів.

У стільниць, виконаних з штучного каменю є відмінні позитивні сторони.Цей матеріал дуже приємний на дотик і красивий.З-за того, що їх поверхні не пористі вони відрізняються високою санітарією.З них досить легко видалити практично будь-які сліди забруднень.Також їх відрізняє підвищена термо — і вологостійкість.

Характерні риси такого матеріалу у можливості виготовлення радіальних поверхонь і відсутності швів.

З часом, при виникненні подряпин, їх легко можна затерти.Потім пошкоджене місце полірується.При утворенні дефектів у вигляді сколів, бажано запросити майстра по ремонту для установки на це місце заплатки.Як латки, як правило, використовують акриловий клей.

Більшість споживачів бентежить вартість такої моделі.Адже найчастіше, ціна вище по відношенню до ламінованої, більш ніж у десять разів.

Дуже відповідальний момент!Темні кольори стільниць будуть значно ефектніше виглядати в світлих кухнях.Хоча, на смак і колір…

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор