Кухонний змішувач, як гармонійне поєднання вишуканого дизайну і функціональності

Кухонний змішувач — це один з найбільш часто використовуваних пристроїв на кухні. Він використовуються кожен день, і як показує статистика, змішувач відкривають більше сотні разів на добу. От власне, тому і не варто економити на купівлі змішувачі, розумного інвестувати кошти і придбати не тільки красивий і оригінальний змішувач, а змішувач з надійною і міцною конструкцією, яка дозволить користуватися ним протягом тривалого часу.Дуже важливо, щоб користування і мийкою було в радість і приносило тільки позитивні емоції, а значить, змішувач повинен бути простим і зручним в експлуатації і, природно, гармонійно вписується в створений інтер’єр.

Ринок пропонує величезний асортимент змішувачів для кухні. Виробники змішувачів, навіть у межах однієї колекції пропонують увазі споживача кілька різних моделей. Можна придбати змішувач з довгим поворотним носиком, який ідеально підходить для подвійний мийки, а можна встановити на кухні змішувач з висувною лійкою, яка спрощує процес миття посуду, миття або великих предметів. Для тих, хто віддає перевагу незвичайні рішення, виробники представили змішувачі з різноманітним варіантами обробки.В якості обробки може використовуватися хром, мідь або золото, можна підібрати обробний матеріал під гранітну плиту.

Перед тим, як придбати змішувач необхідно зрозуміти для себе яким із змішувачів вам буде зручніше користуватися: одноважільного або вентильним. У цій справі все вирішує звичка. Вибираючи ту чи іншу модель змішувача, розумніше всього зупинити свій вибір на тій моделі, яка поєднує в собі функціональність і гарний дизайн. Кухонний змішувач одночасно повинен бути і прикрасою інтер’єру, і відмінно справлятися зі своїми безпосередніми обов’язками. Є ще один нюанс, на який необхідно звернути увагу. Для кухонного змішувача дуже важливо, щоб його носик був поворотним.У разі необхідності його можна відвернути в бік, щоб він не заважав, а якщо на кухні встановлена подвійна мийка, то його легко буде використовувати для обох ємностей.

Фахівці радять для кухонь з відкритим плануванням використовувати одноричнжні витончені змішувачі, які будуть гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр. Якщо кухня виконана в класичному стилі, то логічніше в цьому випадку використовувати двохвентильний змішувач.

Детальніше поговоримо про одноричажном змішувачі. Його позитивні сторони — це зручність. Встановивши одноважільний змішувач, регулювати натиск води і її температуру можна однією рукою, а якщо руки брудні, то і ліктем. У одноважільних змішувачах встановлені керамічні картриджі, які дозволяють змішувати холодну і гарячу воду без особливих зусиль. Надійність одноважільних змішувачів визначається надійністю запірного клапана, який може бути виготовлений з нержавіючої сталі, металу або кераміки. Ще один плюс одноважільних змішувачів — різноманітність дизайну.Є у цих змішувачів і негативна сторона — їх робота повністю залежить від якості води.Простіше кажучи, їх не можна встановлювати в тих регіонах, де вода має багато осаду. Але, як кажуть, безвихідних ситуацій не буває, якщо вже так припали до душі одноважільні змішувачі. А вода має багато домішок, то доведеться додатково встановити фільтр на трубу. Фільтр допоможе продовжити термін експлуатації не тільки змішувача, але і пральній машині і посудомийній машині.

Двохвентильні змішувачі дозволяють з високою точністю регулювати температуру води. Тривалість терміну експлуатації цих змішувачів безпосередньо залежить від якості ущільнювача в кранах. Всім відомо, що як тільки гумова прокладка зношується, то крани втрачають свою працездатність. Сучасні виробники комплектують двохвентильні змішувачі керамічними клапанами, завдяки чому їх термін дії вдається суттєво продовжити.

Як відомо, носики у кухонних змішувачів довший і вищий, ніж у змішувачів, призначених для ванної кімнати, тому їх форма має певний вплив на зовнішній вигляд кухні. Конструкція виливу в цілому визначається основними функціями змішувача. Що стосується технології виробництва, то вилив може бути литий і збірний. Литий носик являє собою безшовне з’єднання корпус і носика змішувача. Литі изливи мають плавний вигин і маленьку висоту. Збірний змішувач складається з декількох деталей, які при з’єднанні утворять цільну конструкцію.Є думка, що литий змішувач володіє більшою практичністю, але при якісній точної збірці герметичність з’єднань не порушується. Більш того, змішувач, зібраний з частин, дає можливість більш гнучкого управління потоком води.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор