Кухонний стіл накритий?

На сьогоднішній день не можна назвати більш економічного варіанту стільниць, ніж стільниці, декоровані меблевим пластиком. Стільниці, декоровані меблевим пластиком, на сьогоднішній день займають близько 95 відсотків меблевого ринку.

На російському ринку присутні стільниці виготовлені в Німеччині, Італії, Польщі та Росії. Великі виробники кухонних меблів використовують у своєму виробництві стільниці виготовлені в Німеччині та Італії, так як вони володіють тривалим терміном експлуатації, який становить від 3 до 7 років.

Практично всі російські компанії-виробники стільниць застосовують для облицювання основи декоративний меблевий пластик CPL. Декоративний меблевий пластик CPL дешевше, ніж меблевий пластик HPL, але і поступається йому за міцнісними й експлуатаційними характеристиками. Термін служби такої стільниці становить 1 — 3 роки. Якщо говорити відверто, то декоративний пластик CPL взагалі не варто використовувати при виробництві стільниць.Серйозні виробники якісної кухонних меблів застосовують пластик CPL для обробки виворітного боку.

На даний момент у виробників меблів простежується тенденція на збільшення товщини стільниці. Всього п’ять років тому, стільниці, товщина яких становила 38 міліметрів, займали не більше п’ятнадцяти відсотків ринку, основна частина ринку припадала на кухонні стільниці, товщина яких не перевищувала двадцяти восьми міліметрів. На сьогоднішній день частка стільниць з товщиною 38 міліметрів становить вже 30 відсотків ринку, а стільниці, товщина яких становить 60 міліметрів, займають від п’яти до семи відсотків ринку.

Треба сказати, що збільшився вибір і розмірів стільниць. Раніше на меблевому ринку присутні лише стандартні стільниці, ширина яких була 600 міліметрів. Сьогодні на ринку можна побачити стільниці, ширина яких 70, 80 або 120 сантиметрів. Широкі стільниці актуальні в тих випадках, коли потрібно під ними встановити побутову техніку або виготовити кутове з’єднання. Крім того, на поверхні широкої стільниці буде достатньо місця для встановлення кухонного приладдя.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор