Корпусні меблі своїми руками

Незважаючи на все різноманіття меблів, кухонних гарнітурів, передпокоїв, представлених в салонах-магазинах, дуже важко підібрати саме той варіант, який влаштує і за кольоровою гамою, і по конфігурації, і за якістю, і за ціною.Що стосується офісних меблів, то підібрати потрібний варіант за доступною ціною — це практично нерозв’язна проблема.Виходить, що єдиний варіант отримати меблі для квартири або офісу — це самому її виготовити, замовивши за власними розмірами розпилювання ДСП.Сьогодні можна знайти багато спеціалізованих фірм, які надають послуги з розпилювання ДСП, крім того, багато магазинів, які займаються продажем деревостружкової плити, мають верстати для розпилу і розпилюють листи на замовлення покупців або за прийнятну плату, або це послуга є частиною сервісу.Сьогодні меблі, виготовлені з цілісного масиву дерева, коштує досить дорого і не кожна людина може дозволити собі задоволення обставити своє житло екологічно чистої меблями.Крім високої вартості, меблі, виготовлена з масиву дерева непрактична, внаслідок чого в даний час особливо затребувана меблі з плит ламінованої деревостружкової плити, що виготовляється шляхом розпилювання ДСП.

Розпилювання ДСП виконується у світі за однією технологією, починаючи з середини двадцятого століття. Завдяки новітнім технологіям, які не обійшли стороною виробничу сферу, з’явилося багато спеціального обладнання, яке дозволяє проводити розкрій деревностружкової плити без сколів, що дуже важливо при складанні меблів. Деталі, виконані без сколів — це запорука презентабельного зовнішнього вигляду готового предмета меблів і його довговічності. Будь-яка фантазія може бути втілена в реальність.Сьогодні можна замовити унікальний комплект кухонного гарнітура, меблів для вітальні або офісних меблів нестандартних розмірів. Великою популярністю при виробництві меблів користуються ламіновані плити ДСП, вони якраз мають ідеальним співвідношенням ціни і якості.

У багатьох людей час від часу виникає непереборне бажання виготовити який-небудь предмет меблів або цілий комплект своїми руками. Самостійне виготовлення меблів дозволить заощадити пристойні гроші і разом з тим отримати ексклюзивний набір меблів. Всі фахівці в один голос стверджують, що самостійна розпилювання ДСП може настільки пошкодити листи, що вже не зможуть бути використані в подальшому. Профессиональнаяраспиловка ДСП на спеціальному високотехнологічному обладнанні дасть можливість не зіпсувати матеріал.Досить виготовити ескізи, звернутися з ними у спеціалізовані фірми, які за ескізами зроблять карти розкрою і виконають розпилювання деревностружкової плити або ламінованої ДСП. Крім того, якщо ви хочете самостійно виготовити стільницю, то можна замовити обробки торців стільниці спеціальної меблевої полівінілхлоридної кромкою. Тобто вам залишиться тільки зібрати всі розпиляні деталі меблів. Від того, наскільки грамотно виконана розпилювання ДСП, безпосередньо залежить якість збірки і зовнішній вигляд меблів.

Деякі читачі можуть скептично поставитися до цієї статті, і посміються над пропозицією збирати меблі самостійно.Відразу хочемо сказати, що сьогодні дійсно мало хто обізнаний про технології виробництва корпусних меблів, про те наскільки це легко. Вся справа тільки в тому, щоб почати. Для того щоб виготовити меблі необхідний інструмент, приміщення і меблеві майстерні, в яких проводиться розпилювання ДСП на замовлення. Після того, як ламіноване ДСП раскроено згідно з ескізами, всі його частини збираються подібно до конструктора Лего.Варто тільки почати, а далі це заняття дозволить заощадити кошти (приблизно п’ятдесят відсотків) на придбання меблів, стане хобі, а може навіть і початком власної справи.

Для того щоб самостійно зібрати меблі, необхідний такий набір інструментів: вимірювальні прилади, лобзик, дриль, за бажанням фрезеровочная машина. Сучасне програмне забезпечення дозволить грамотно виконати креслення меблів, її дизайн і розрахунки. Подібне програмне забезпечення дуже просто освоїти, не маючи навіть початкової освіти в цій сфері. Коли всі попередні роботи зроблені, деталі розпиляні, залишається їх зібрати. Тут і знадобиться дриль, за допомогою якої в деталях просвердлюються отвори для скріплення їх за допомогою євро гвинтів.На сьогоднішній день існує маса варіантів складання меблів. Меблі можна збирати за допомогою євро шурупів, ексцентрикової стяжки і стяжки бочонок. Кожен із способів складання має свої плюси. В основному меблі збирають за допомогою евровинтов — це самий простий і швидкий спосіб.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор