Короткий огляд провідних виробників кухонних мийок

Компанія Franke

Кухонні мийки Franke складають левову частку світового ринку. Протягом 70-ти років компанія Franke займається безперервним впровадженням новітніх технологічних розробок в своє виробництво. У німеччині компанія Franke одна з перших організувала випуск кухонних мийок.

Який матеріал використовується компанією Franke для виробництва кухонних мийок?

По-перше, класика — нержавіюча сталь. Її експлуатаційні властивості важко переоцінити, нержавійка задовольняє всім основним вимогам. Поверхня мийки, виготовленої з нержавіючої сталі, може бути дзеркальною матовою чи рельєфною, тобто нагадувати структуру льону. Для любителів екзотики компанія Franke пропонує увазі мийки, виготовлені з композиту. Фрагарнит — це матеріал, до складу якого входить гранітна крихта й сполучні компоненти (акрилу).Мийки, виготовлені з фраграніта, представлені на ринку в широкій колірній гамі, вони мають високий рівень міцності, не бояться перепадів температур і не дряпаються.

Компанія Shock

Компанія виробляє кухонні мийки з Кристаліт Граніту. Цей матеріал компанія самостійно розробила і запатентувала.Кристаліт Граніт є аналогом Фраграніта і складається з гранітної крихти і акрилу. Мийки виробництва компанії Shock володіють високим рівнем якості і привабливим дизайном. Крім кухонних мийок компанія Shock випускає великий перелік аксесуарів. На ринку Росії компанія Shock з’явилася в 1992 році.Крім кухонних мийок компанія Shock пропонує російським споживачам змішувачі, які виконані з композиційного матеріалу, що складається на вісімдесят відсотків з граніту і на двадцять відсотків з акрилу. Кухонні мийки з граніту виробництва компанії Shock представлені на ринку в найбагатшому асортименті кольорів та моделей. Компанія Shock пропонує своїм споживачам обробні дошки, кошики з металу, вбудовані дозатори рідкого мила, коландери.

Компанія «Sinmar» виробляє кухонні мийки і змішувачі. Виробництво компанії розташовано в Греції. Кухонні мийки виробляються компанією «Sinmar» зі сплаву, що володіє високим рівнем міцності. Складається сплав з кварцових гранул, гранітної крихти і акрилової смоли, яка піддається обробці за спеціальною технологією. Отриманий сплав має високі екологічні показники, абсолютно не боїться хімічного або механічного впливу високих температур. На ринку представлено багате розмаїття кольорів і форм кухонних мийок виробництва компанії «Sinmar».

Компанія Blanco

Компанія Blanco існує на ринку більше 80-ти років. Компанія Blanco представляє на суд своїх споживачів не тільки кухонні мийки, але і системні рішення, які повністю задовольняють всім вимогам. Мийки виробництва Blanco — це мийки екстра-класу. Високий рівень якості, екологічності та безпеки підтверджується сертифікатами ISO. Компанія Blanco пропонує своїм споживачам класичні моделі мийок, виконані з нержавіючої сталі, а також сучасні мийки, виготовлені з сілграніта.До складу сілграніта входять самі тверді частки природного граніту і акрилової смоли високої якості, яка скріплює цей матеріал на століття. Мийки виробництва компанії Blanco не сприйнятливі до впливу кислот, розчинників, спокійно переносять температуру до двохсот вісімдесяти градусів Цельсія, не дряпаються і не міняють свій колір. Увазі споживача представлена широка колірна гамма, починаючи від чисто білого кольору і закінчуючи алюмометалликом. Високі екологічні показники продукції компанії Blanco підтверджуються сертифікатами якості.На суд споживача компанією представлено близько півсотні різних моделей кухонних мийок, мають широку колірну гаму. Крім мийок компанія Blanco займається випуском змішувачів високого рівня якості.

Компанія «Teka»

Компанія «Teka» є світовим лідером з виготовлення мийок. Протягом декількох десятиліть компанія «Teka» займається виробництвом техніки для кухонних меблів і кухонних мийок. Вся продукція виробництва «Teka» відрізняється високим рівнем якості та точністю. Компанія пропонує на суд споживача кухонні мийки, виготовлені з нержавіючої сталі і з граніту. У компанії є дочірні підприємства в Америці, Азії і Європі. Нержавіюча сталь, з якої виробляються кухонні мийки, містить 18% хрому і 10% нікелю.Поверхня нержавіючих кухонних мийок може бути матовою, глянсовою або «під льон». Гранітні мийки виробництва компанії «Teka» на вісімдесят відсотків складаються з граніту та акрилової смоли високої якості. Всі моделі представлені в широкій колірній гамі.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор