Форми для штучного каменю

Якщо повернутися на два-три десятки років назад у минуле, то навряд чи можна було б там зустріти тих людей, які знали, що таке штучний камінь, а тим більше, як він виробляється. Сьогодні його виготовлення можливо навіть в домашніх умовах, а не тільки у великому виробничому, оснащеному сучасним технологічним обладнанням, цеху. З допомогою штучного каменю можна провести оздоблювальні роботи на зовнішній частині свого будинку. Таким будинком, який збудований, оброблений своїми власними руками, будуть пишатися не тільки ваші діти і онуки, але й кілька поколінь після них.До того ж, матеріальні витрати, які доведеться понести при цьому процесі, не співмірні з величиною з тими, які можливі при покупці готового штучного каменю чи його замовленні на спеціалізованому виробництві. Якщо ви вирішили відкрити свою справу а своїй ділянці, то сміливіше, — втілити в життя свої мрії можна, головне — не зупинятися перед труднощами.

А труднощів може не бути зовсім. Основою всього виробництва є форми для штучного каменю, від якості яких і буде залежати якість штучного каменю та його зовнішня поверхня. Сьогодні можна вибрати з двох типів форм підходить для свого власного виробництва: гнучкі, виготовлені з поліуретанової основи, і жорсткі, зроблені з міцного пластику.

Можна здогадатися логічно, яка форма з цих двох дозволяє більш легко дістати готовий виріб у вигляді плитки.Швидкість і зручність виробничого процесу, безумовно, важливі для кожного. Однак пріоритетним все ж залишається той факт, що форми для штучного каменю повинні дозволяти отримувати камінь з якісною поверхнею. Розглянемо особливості і властивості кожної з поданих форм. Пластикові — мають ідеально гладку поверхню, але не здатні до необхідної точності імітувати фактуру, якою характеризується натуральний камінь.Якщо розглядати готову поверхню з близької відстані, то можна помітити, що лінії сильно згладжені, і присутній якийсь дивний блиск, не схожий на натуральний. Кожна плитка, виготовлена за допомогою використання такої форми, буде відрізнятися таким малюнком, викликає негативні емоції і незадоволеність зовнішнім виглядом та фактурою.

В такому випадку буде незадовільно виглядати, чи, принаймні, буде помітно для професіонала, що внутрішня обробка не якісна. А це зіпсує враження про все ремонту в будинку. Щоб уникнути такого розчарування, можна скористатися іншим типом форм. Форми для штучного каменю, які є еластичними та гнучкими, здатні більш точно, ніж пластикові форми, повторити контури і ділянки нерівностей на поверхні штучного каменю. Великим плюсом використання таких форм є те, що виготовляються вони самі з подібності і зразка самого натурального каменю.Для їх виготовлення не використовуються стандартні однотипні матриці. До того ж, такі форми для штучного каменю практично унікальні, рідко можна зустріти два повторюваних один в один зразка.

Якщо говорити про термін використання цих двох типів форм, форми для штучного каменю з пластику швидше зношуються. Расформовка найбільш зручна при використанні гнучких форм. Жорсткі форми призначені максимум для ста штук виливків. Гнучкі форми можуть дозволити виготовити до півтори тисяч виливків. Використання жорстких форм має ще один недолік, який виявляється в частому появі шлюбу на готовому виробі. Це обумовлено тим, що жорсткі форми надто міцно здатні утримувати на поверхні повітряні бульбашки.Це викликає появу безлічі пір, дуже пористої структури і навіть великих раковин на поверхні. А це вже вважається шлюбом.

Отже, форми для штучного каменю ви все-таки придбали. Тепер варто визначитися з метою свого роду діяльності. Чи хочете ви зробити це простим захопленням, способом заощадити і зробити для власного використання в якості оздоблювального матеріалу штучний камінь? Або ж ви почнете вести свій невеликий бізнес, метою якого, природно, стане отримання прибутку? В залежності від того, якою буде ваша відповідь на це питання, варто вибирати і форми для штучного каменю. Тому що форми — це основа.Якщо для вас важлива собівартість виробничого процесу і сумарні витрати в перерахунку на прибуток, то будуть потрібні більш дорогі, але довговічні форми для штучного каменю. А якщо вам буде досить декількох десятків виливків, щоб провести оздоблювальні роботи будинку і ландшафту, то, звичайно, можна скористатися дешевими, використовувати їх за призначенням і не відчувати необхідності регулярно купувати нові.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор