Дані про поверхнях компанії Duropal

Дані про продукт: Шаруватий пластик високого тиску компанії Duropal (HPL)

Вироби з декоративного шаруватого пластику високого тиску компанії Duropal це дуже міцні поверхні. Вони застосовуються в меблевому та інтер’єрному дизайні, де пред’являються високі вимоги щодо якості і довговічності.

Вони особливо ідеальні для зон, які повинні бути ударостійкими, стійкими до високих температур і водостійкими.Завдяки його гнучкості, вироби з шаруватого пластику високого тиску компанії Duropal легкі в обробці і, крім того, незважаючи на 300 декоративних оздоблень, немає обмежень для нових ідей.

Переваги продукту: будь Ласка, зверніться до журналу «Duropal-HPLWelt»

Сфери застосування: для меблів і дизайну інтер’єру, кухонь, готелів, дизайну магазинів, в кухонному господарстві, в кораблебудуванні, фургоностроении, у лабораторіях, при виробництві транспортних засобів і вагонів, для санітарних зон, столів, кабінетів, розділових елементах, у стінових панелях.

Декори Duropal: у відповідності з колекцією Duropal; доступно в журналі Duropal, а також на сайті www.duropal.com

Колекції Duropal: Wodego colour match колекція, HPL Specials, HPL Door колекція, HS/MS Plain колекція,CT Plain колекція.

Структура продукту: Верхній шар (Оверлей) – додатковий захист, цей шар просочений меламіновою смолою.

Декоративний папір — нанесений малюнок і просочений меламіновою смолою.

Оснойной шар-кілька шарів натрієвої папери просоченої фенолового смолою; зворотна сторона цього шару готова для склеювання.

Захисний шар присутній тільки в друкованих колекціях декорів

Формати

1) Уточніть проводиться необхідний Вам декор в даній поверхні.

СТ (кришталевий камінь)- структура каменю — відмінно блищить і виглядає жваво.

Підходить як для вертикального застосування, так і для горизонтального.

HG/HS (розкішний глянець/унікальний розкішний глянець)- гладка структура — надзвичайний дзеркальний ефект, буде ефектним при використанні вертикальних поверхнях, що не вимагають великої навантаження. HS: посилена поверхню, як того вимагають абразивні навантаження, використовується у вертикальному застосуванні.

MP (лекгий перламутр)- перламутрова поверхня – універсальна, нейтральна і малюнок не має особливої спрямованості, має ненав’язливий блиск. Застосовується для поверхонь вертикальних і горизонтальних, відчувають сильні навантаження.

Стійка до відбитків пальців.

PF (Досконала полірування)- ультра-тонка нерівна структура, малюнок не має особливої спрямованості.Светопреломляющий ефект. Підходить як для горизонтальних, так і для вертикальних поверхонь.

SM/MS (шовково-матова/спеціальна шовково-матова)- гладка поверхня — дані поверхні бездоганно і природно виглядають. Поверхня MS значно підсилена, як того вимагає абразивна навантаження. Підходить для вертикального застосування.

PO ( Полірування) Чудово відполірована структура — схожа на поверхню нержавіючої сталі. Можна застосовувати у вертикальному положенні.

SO (М’яка)- гладка поверхня за рахунок натуральних матеріалів. Завдяки своєму матовому ефекту, поверхню чутлива до затирання. Можна застосовувати у вертикальному положенні.

ТЗ (Чудова облицювання)-перламутрова поверхня, структура з розкішним глянцем. Універсальна для нейтральних та ідеальних поверхонь. ТЗ це класична поверхню для стільниць, так як дана поверхня стійка до відбитків пальців.

TF (Трефуго)- деревно-смугаста структура, з обробкою поверхні, з вигляду схожа на ясен. Універсальна для репро декорів, як для вертикальних площин підходить, так і для горизонтальних.

TR (Тревиста)- посилена деревна структура, з обробкою поверхні, з вигляду схожа на дуб. Застосовується в горизонтальних і вертикальних площинах.

VV (чудовий вельвет)- нерівна структура — елегантно-матова, гладка і тонкий, ніжний дизайн, добре блищить.Рекомендована для горизонтального і вертикального застосування.

Мінімальні обсяги продукції

Кількість товару поставки може змінюватися на 10 %, відповідно до Умов роботи з компанією Duropal( Duropal General Terms and Conditions of Business)

Дверніформатизазапитом.

1) Мінімальний обсяг за запитом.
Час доставки за погодженням
Умови роботи, доставки і формування цін за запитом.
Технічна підтримка За запитом, компанія Duropal може вислати Вам Duropal Technology Brochure, в форматі pdf.
Стандарти і сертифікати Leaflets,GKV/ICDLI рекомендації з виробництва.

GKV Web site: http://www.laminate-info.biz.de

ICDLI Web site: http://www.icdli.com

Арснберг, 10.03.08
Відділ компанії Duropal з управління продукцією, пластик/вироби з пластику.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор