Ціна штучного каменю

Неприродних, штучно виробленим каменем називають декоративну облицювальну плитку, яка в точності повторює структуру натурального каменю, природну кладку. У цій статті ми хочемо ознайомити читачів з критеріями, на які слід звертати увагу при виборі ненатурального каменя. Основні пункти, які відіграють головну роль у визначенні якості ненатурального каменя — це зовнішні дані матеріалу, його експлуатаційні показники, технологічні якості, якими має штучний камінь, ціна.Як правило, на штучний камінь ціна варіюється від 15 до 50 доларів за один квадратний метр.При цьому, недосвідчена людина не помітить різниці при використанні неприродної каменю за 15 доларів і за 50.Тому, слід розбиратися у формуванні вартості на штучний камінь. Ціна в основному залежить від рівня якості матеріалів, що використовуються при його виготовленні, і в першу чергу це цемент, барвник і наповнювач. Формування ціни напряму залежить і від технологічного процесу виробництва каменю, а також багатьох інших факторів.Все вищеперелічене безпосередньо впливає на термін експлуатації штучно виробленого каменю.

Давайте розберемося, з чого ж складається штучно вироблений камінь. Один з основних компонентів ненатурального каменя — це цемент. У виробництві може використовуватися цемент, як вітчизняного, так і зарубіжного виробника.Природно, що ціна ненатурального каменя в останньому випадку буде вище. Зауважимо, що якщо у виробництві ретельно дотримуватися технологічний процес, то за великим рахунком немає жодної різниці, який саме використовувати цемент. Повертаємося до цементу. Цемент буває білим і сірим. Ціна на білий цемент в три рази вище, ніж на сірий.За допомогою білого цементу виробляють світлий штучний камінь, ціна на який суттєво вище.

При виробництві каменю функції наповнювача виконує пісок, керамзит, перліт або їх суміші. Рівень якості наповнювача формує цінову політику. Наприклад, якісний дрібний керамзит робить ненатуральний камінь легким і не знижує рівень його якості. Вартість керамзитового піску істотно вище, а значить, на вироблений з нього штучний камінь, ціна буде більше.Що стосується керамзиту, кульки мають великий діаметр, то його використання може привести до того, що через деякий час після облицювання поверхні виготовленим з нього каменем, від останнього почнуть відколюватися шматочки. Це відбувається тому, що всередині керамзитових кульок знаходиться негашене вапно, яке вступаючи в реакцію з вологою і повітрям, починає «стріляти». Боротися з цим явищем можна за допомогою спеціальної обробки штучно створеного каменю, але на це доведеться витратити багато праці і фінансів, що згодом призведе до подорожчання неприродної каменю.Керамзит з великими кульками стає причиною нерівномірного розподілу міцності.

Барвники грають не останню роль у виробництві неприродної каменю. Рівень якості барвників безпосередньо впливає на формування ціни на неприродний камінь, крім того, від його якості залежить і стійкість кольору готового каменю. В залежності від того, який барвник використовували: німецький, чеський, польський, російський або китайський, виготовляючи штучний камінь, ціна на нього може відрізнятися в кілька разів. Перебуваючи на торгових полицях, ненатуральний камінь, вироблений з додаванням недорогого барвника, нічим не відрізняється від каменю, виготовленого з дорогим барвником.Але з плином деякого часу одні камені потьмяніють, а інші зберігають свій початковий вигляд. Недосвідченому покупцеві дуже важко визначити на око якість барвника, тому в даному випадку можна порадити купувати тільки той товар, на який є сертифікат.

Вартість неприродної каменю багато в чому залежить від країни виробника. Природно, що імпортний облицювальний матеріал коштує дорожче, ніж російський штучний камінь. Ціна на облицювальний матеріал імпортного виробництва формується не тільки з вартості ручної праці, який, до речі сказати, цінується набагато вище, ніж наш ручну працю, але і з транспортних і митних витрат. Облицювальний матеріал зарубіжного виробника відрізняється легкістю і коштує від 25 до 35 доларів за квадратний метр.Неприродний облицювальний камінь російського виробництва можна придбати за ціною 19 доларів за квадратний метр. При виборі штучно виготовленого матеріалу слід звернути увагу і на тривалість існування компанії виробника. Зрозуміло, що чим довше компанія існує на ринку, тим більшим досвідом вона володіє.

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор