Багатоликість меблевого пластику Resopal

Воістину, меблевий пластик від компанії Resopal — це втілення оригінальності, стильності і витонченості в інтер’єрних аксесуари, які виготовлені з цього «матеріалу».

Так, взяти хоча б, наприклад, декоративний пластик Purity від компанії RESOPAL, унікальна фактура поверхні якого захоплює своєю незвичайністю: це абсолютно новий вигляд пластикової поверхні, який ідеально поєднує в собі особливості матовою і глянсовою фактур. Причому, глянцеві частинки представлені в ньому у формі красивого орнаменту. Захоплює поєднання різного роду фактур даної поверхні і декорів одного тону: під різним кутом освітлення створюється абсолютно новий, досі небачений ефект.Використання меблевого пластику Purity при створенні інтер’єрних аксесуарів дозволяє досягти такого дизайнерського оформлення меблів, при вигляді якої просто захоплює дух. Для прикладу, при кожному відкриванні меблевих дверцят — якщо інтер’єрні аксесуари були виконані з пластику Purity — візерунок, який є результатом дивного поєднання глянсових і матових фактур, чудово «грає». В цілому ж застосування даного меблевого пластика дає можливість вдало поєднувати витонченість шовку з високонадежностью матеріалу Purity, а також бездоганність і незвичність оформлення.

Цікавий той факт, що моделі представленого меблевого пластику від Resopal не тільки цілком відповідають високим вимогам останніх тенденцій в світі моди, але їх забарвлення і вишуканість не дратують навіть з часом, а значить, меблі, виконана з т акого пластику, не втратить своєї популярності та актуальності роки потому. Різноманітність колірних варіацій меблевого пластику від Resopal захоплює: на кожен вишуканий смак знайдеться свій відповідний товар. Так, наприклад, вироби з панелі Resopal Black (чорний колір) здатні надати витонченість будь-якого інтер’єру.Любителям білосніжною меблів припадуть до душі інтер’єрні аксесуари, виконані з пластику Resopal Snow White, представляє собою білу глянцеву і матової фактури з нанесенням ніжного ненав’язливого орнаменту. А романтиків вже по праву здивує і приведе в невимовний захват ніжно-рожевий відтінок меблевої панелі Resopal Orchid, використання якої дозволяє перетворити приміщення в «царство романтизму і солодкої млості».

Це лише кілька моделей меблевого пластику Resopal, що відрізняються кольоровим виконанням і від ефектом.

Однак не тільки розкіш і вишуканість цінується в цьому пластиці. Не менш важливою є і його якісна сторона: і тут, правда, є, чим пишатися! Ось деякі з характерних особливостей меблевого пластику Resopal: стійкість до різного роду плям, яка пояснюється непористої структурою пластикою поверхні; простота в очищенні і дезінфекції, а також легкість догляду за інтер’єрними аксесуарами з меблевого пластику Resopal; високий показник ударостійкості; не боїться всілякі можних хімічних засобів, водного середовища, а також тривалого теплового впливу.

Зважаючи таких унікальних особливостей, якими наділені меблеві панелі від Resopal, стає гранично зрозуміло, чому цей «матеріал» настільки популярний і широко використовуємо. Безсумнівно, у майбутньому цей меблевий пластик знайде ще більше своє застосування, адже його розробники, не задовольняючись досягнутим, вдосконалюють цей «матеріал», привносячи в нього додаткові позитивні особливості і якості!

.
Публікації (RSS) Карта Інтекор